Rover (1.0.5) - en to ja translation catalogue (28 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Description
ja: 説明

en: Container
ja: コンテナー

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Menu
ja: メニュー

en: Layout
ja: レイアウト

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Tabs
ja: タブ

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Transparent
ja: 透過

en: Sidebar Left
ja: 左サイドバー

en: Sidebar Right
ja: 右サイドバー

en: Button size
ja: ボタンサイズ

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: User menu
ja: ユーザーメニュー

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: Primary menu
ja: プライマリーメニュー

en: First page
ja: 先頭ページ
