Rover (1.0.6) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Description
vi: Mô tả

en: Container
vi: Đồ chứa

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Layout
vi: Bố cục

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Transparent
vi: Trong suốt

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: User menu
vi: Trình đơn của Người dùng

en: Previous page
vi: Trang trước
