Rover (1.0.7) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Container
lt: Konteineris

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Menu
lt: Meniu

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Transparent
lt: Permatomas

en: Button size
lt: Mygtuko dysis

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: User menu
lt: Nario meniu

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu
