Rover (1.0.8) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Description
bs: Opis

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Menu
bs: Meni

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Tabs
bs: Tabovi

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
