Rover (1.0.8) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Description
ka: აღწერა

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
