Rover (1.0.9) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Description
bg: Описание

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Menu
bg: Меню

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: User menu
bg: Потребителско меню
