Rover (1.0.9) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Description
et: Kirjeldus

en: Container
et: Konteiner

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Menu
et: Menüü

en: Layout
et: Paigutus

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: Button size
et: Nupu suurus

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: User menu
et: Kasutajamenüü

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: First page
et: Esimene leht
