Rover (1.0.9) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Description
hr: Opis

en: Container
hr: Kontejner

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Menu
hr: Izbornik

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: User menu
hr: Korisnički izbornik
