Rover (2.0.0) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Description
fa: توضیحات

en: Container
fa: نگهدارنده

en: Go to previous page
fa: برو به صفحه قبلی

en: Go to next page
fa: برو به صفحه بعدی

en: Menu
fa: منو

en: Layout
fa: آرایش

en: Breadcrumb
fa: مسیر راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Tabs
fa: زبانه‌ها

en: Next page
fa: صفحه بعد

en: Go to first page
fa: برو به صفحه اول

en: Go to last page
fa: برو به صفحه آخر

en: Button size
fa: اندازه کلید

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: User menu
fa: منوی کاربری
