Rover (2.0.1) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Description
lv: Apraksts

en: Container
lv: Konteiners

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: User menu
lv: Lietotāja izvēlne

en: Primary menu
lv: Primārā izvēlne
