Rover (2.0.1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Description
pl: Opis

en: Container
pl: Kontener

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Layout
pl: Układ

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Transparent
pl: Przeźroczysty

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: User menu
pl: Menu użytkownika

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Primary menu
pl: Menu główne

en: First page
pl: Pierwsza strona
