Rover (2.0.1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Description
tr: Açıklama

en: Container
tr: Kapsayıcı

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Menu
tr: Menü

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Add new comment
tr: Yeni yorum ekle

en: Tabs
tr: Sekmeler

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Transparent
tr: Şeffaf

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: User menu
tr: Kullanıcı menüsü

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Last page
tr: Son sayfa

en: Primary menu
tr: Birincil menü

en: First page
tr: İlk sayfa
