Rover (2.0.2) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Description
hu: Leírás

en: Container
hu: Tároló

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Menu
hu: Menü

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Sidebar left
hu: Bal oldalsáv

en: Sidebar right
hu: Jobb oldalsáv

en: Tabs
hu: Fülek

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Transparent
hu: Átlátszó

en: Sidebar Left
hu: Bal oldalsáv

en: Sidebar Right
hu: Jobb oldalsáv

en: Button size
hu: Gomb mérete

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: User menu
hu: Felhasználói menü

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Backgrounds
hu: Hátterek

en: First page
hu: Első oldal
