Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-alpha2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Size
et: Suurus

en: Weight
et: Kaal

en: Appearance
et: Välimus

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Button
et: Nupp

en: Minimum rows
et: Minimaalne ridade arv

en: Share
et: Jaga

en: Weight for @title
et: @title kaal
