Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Size
ja: サイズ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Appearance
ja: テーマ

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Button
ja: ボタン

en: Minimum rows
ja: 最小行数

en: Weight for @title
ja: @title のウェイト
