Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-rc2) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Size
hu: Méret

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Minimum rows
hu: Minimum sorok

en: Share
hu: Megosztás

en: Follow
hu: Követés

en: Weight for @title
hu: @title súlya
