Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-rc2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Appearance
kn: ಗೋಚರಿಕೆ(_A):

en: Button
kn: ಗುಂಡಿ

en: Share
kn: ಹಂಚಿಕೆ
