Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-rc2) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Size
te: కొలత

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Appearance
te: రూపురేఖలు
