Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-rc3) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Appearance
bo: ཕྱི་དབྱིབས

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
