Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-rc3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Enabled
nn: Aktivert

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Appearance
nn: Utsjånad

en: Not installed
nn: Ikkje installert
