Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-rc3) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Enabled
sr: Укључено

en: Size
sr: Величина

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
