Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-rc4) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Enabled
bg: Активиран

en: Size
bg: Размер

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Appearance
bg: Теми

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Button
bg: Бутон

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
