Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-rc4) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Size
da: Størrelse

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Appearance
da: Udseende

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Button
da: Knap

en: Share
da: Del

en: Button type
da: Knap-type

en: Follow
da: Følg

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
