Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-rc4) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Enabled
is: Virkt

en: Size
is: Stærð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Appearance
is: Útlit

en: Share
is: Deila
