Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0-rc4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Size
sq: Madhësia

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
