Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Size
hr: Veličina

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Appearance
hr: Izgled

en: Not installed
hr: Nije instalirano

en: Button
hr: Gumb

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
