Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.0) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Appearance
my: အသွင်အပြင်
