Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Size
az: Ölçü

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Default
az: Susmaya görə

en: Appearance
az: Görünüş

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Button
az: Düymə
