Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Username
id: Nama pengguna

en: Enabled
id: Aktif

en: Size
id: Ukuran

en: - None -
id: - Tiada -

en: Weight
id: Bobot

en: Default
id: Bawaan

en: Appearance
id: Penampilan

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Button
id: Tombol

en: Minimum rows
id: Minimum baris

en: Weight for @title
id: Bobot @title
