Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.1) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Size
lv: Izmērs

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Appearance
lv: Izskats

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Button
lv: Poga

en: Follow
lv: Seko

en: Weight for @title
lv: Svars @title
