Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Size
nl: Grootte

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Default
nl: Standaard

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Button
nl: Knop

en: Minimum rows
nl: Minimum aantal rijen

en: Share
nl: Delen

en: Button type
nl: Knoptype

en: Follow
nl: Volgen

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Type of buttons
nl: Soorten knoppen
