Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.2) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ
