Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Enabled
be: Уключана

en: Size
be: Памер

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Appearance
be: Знешнасць

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Weight for @title
be: Вага для @title
