Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.2) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Size
eo: Grandeco

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Appearance
eo: Aspekto

en: Not installed
eo: Ne instalita

en: Button
eo: Butono
