Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.2) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: Enabled
he: מופעל

en: Size
he: גודל

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Appearance
he: מראה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Button
he: כפתור

en: Share
he: שיתוף

en: Follow
he: מעקב

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
