Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.2) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Size
hy: Չափ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
