Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Label
ml: അടയാളം
