Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.2) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Enabled
pl: Włączone

en: Size
pl: Rozmiar

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Button
pl: Przycisk

en: Minimum rows
pl: Minimalna liczba wierszy

en: Share
pl: Udostępnij

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title
