Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.2) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Username
pt: Nome de usuário

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Size
pt: Tamanho

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Rótulo

en: Default
pt: Padrão

en: Appearance
pt: Aparência

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Button
pt: Botão

en: Minimum rows
pt: Número mínimo de colunas

en: Share
pt: Compartilhe

en: Follow
pt: Seguir

en: Weight for @title
pt: Peso para @title

en: Type of buttons
pt: Tipo de botões
