Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Enabled
sk: Povolené

en: Size
sk: Veľkosť

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title
