Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Size
bs: Veličina

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Not installed
bs: Nije instalirano
