Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.3) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Enabled
fa: فعال

en: Size
fa: اندازه

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Appearance
fa: ظاهر

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Button
fa: دکمه

en: Share
fa: اشتراک‌گذاری

en: Follow
fa: دنبال کن

en: Weight for @title
fa: وزن @title
