Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.3) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Enabled
gl: Activado

en: Size
gl: Tamaño

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Update
gl: Actualizar

en: Appearance
gl: Apariencia

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Button
gl: Botón

en: Minimum rows
gl: Filas mínimas

en: Weight for @title
gl: Peso para @title

en: Type of buttons
gl: Tipos de botóns
