Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.3) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Size
kk: Көлем

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Update
kk: Жанарту

en: Not installed
kk: Орнатылмаған
