Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Size
mn: Хэмжээ

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Appearance
mn: Харагдац

en: Not installed
mn: Суулгаагүй
