Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.3) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Enabled
os: Иу у

en: Size
os: Ас

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан

en: Update
os: Сног кæн
