Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.3) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Size
sv: Storlek

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Label
sv: Etikett

en: Update
sv: Uppdatera

en: Appearance
sv: Utseende

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Button
sv: Knapp

en: Minimum rows
sv: Minsta antal rader

en: Button type
sv: Knapptyp

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
