Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.3) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Enabled
tr: Etkin

en: Size
tr: Boyut

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Update
tr: Güncelle

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Button
tr: Düğme

en: Share
tr: Paylaş

en: Follow
tr: İzle

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık
