Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.3) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Enabled
vi: Bật

en: Size
vi: Dung lượng

en: - None -
vi: - Không -

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Update
vi: Cập nhật

en: Appearance
vi: Hình thức

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Button
vi: Nút

en: Minimum rows
vi: Số dòng tối thiểu

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
