Ridiculously Responsive Social Sharing Buttons (8.x-2.4) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Size
ca: Mida

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Appearance
ca: Aparença

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Button
ca: Botó

en: Minimum rows
ca: Mínim de files

en: Share
ca: Comparteix

en: Weight for @title
ca: Pes de @title
